Plıse Perde

PlisePer yeni özel perde sistem ve çözümleri. Evlerinizde, ofislerinizde ve cam balkonlarınızda devrim niteliginde yenilik.

Cam Balkon Plise Perdeler - 14mm

PlisePer perde, yüksek kalitede fonksiyonel kullanımı, kolay kurulum ve benzersiz kumaş özellikleri ile cam balkonlarınıza ayrı bir güzellik katacak. Cam balkon kumaş koleksiyonu farklı kalite ve alternatifleri ile dekoratifliğinin yanı sıra işlevsellik sağlamaktadır. (Plise Mesafesi: 14mm)

•Bütün cam balkon sistemlerine uyumludur
•Altta ve üstte birer alüminyum profil vardır ve bu sayede perdenin altı ve üste istenilen yerlerde durdurulabilir.
•Özel profil tasarımı sayesinde ekstra tutamak yoktur, profillerin kenarları parmaklarla kavranarak işletilir.
•İlk montajı kolaydır, geçmeli ayakları sayesinde yıkamak için kolayca sökülür takılır.

Dekoratif Plise Perdeler - 20mm

Benzersiz yapısı, çok yönlülüğü, çeşitli gün ışığı kontrol seçenekleri ile hem dekoratif, hem pratik, hem de estetiğin bir arada çekici kombinasyonunu sunar.(Plise Mesafesi: 20mm)

‘BENTHIN’ perde aksesuarlarının kullanıldığı Dekoratif Perde koleksiyonu oldukça geniş bir yelpazeye sahip olup, iç mekanlarda kullanım alternatiflerinin sağladığı kolaylık, gece-gündüz sistemi ile getirdiği farklılık ve perde uygulamasının yapılamadığı yerlere getirdiği çözümler ile hayatı kolaylaştırarak etnik ya da modern dekorunuza uyum sağlayabilecek pratik bir çözümdür...

150 farklı çalışma sistemi ile perde sektörüne her mekanda kolaylıkla uygulanabilecek son derece fonksiyonel bir ürün sunuyoruz.